5pcs/bag 1m LC/APC-LC/APC Simplex 2.0 mm Single Mode Fiber Optic Patch Cord, Fibre Optique Jumper Кабел Fibre Optica LC кабел

24.22лв.

Нов продукт

1 Артикула

Етикети: кабел за свързване ezbook, чанти за жени 2020 дизайнерски канали, свързващ кабел awg, кожен портфейл, чантата е от изкуствена кожа, чанта космати, кабел за свързване на проводник, кабел за свързване на метрото, много голяма чанта, кабел за свързване зима.

5pcs/bag 1m LC APC to LC APC Simlex 2.0 mm Single Mode Fiber Opitc Patch Cord, оптичен свързващ кабел

Спецификация: LC конектор към КТ диаметър на фибри 2.0 мм полиране на APC APC дължина 1 м режим влакна 9/125 микрона един режим вид на влакна Симплекс затихване ≤0.3 db взаимозаменяемост ≤0.2 db загуба на връщане ≥60 db вибрация ≤0.2 db работна температура -40~75°C Температура на съхранение -45~85°C

Мрежова магазин за FTTx ( Хонг Конг Pure Network Co., Оод, www.isp-home.com ) предоставя пълен набор от услуги ОЭМ, като connector влакна, дължина, цвят, ранг влакна, спецификация, материал, пакет ETK.

Чрез поръчка опция: конектор влакна: SC, ФК, ST, LC, MTRJ, MU, DIN, E2000, SMA, D4,ODVA дължина: 1M, 2M, 3M, 4M, 5M, 10M, 15M, 20M, 30M, или Подгонянный якета цвят: SM жълто, OM1, OM1 оранжево, OM3 "аква", или подгонянный материал якета: PVC или LSZH или подгонянное влакна единствен режим: ITU - T G. 652, или G655, или G657 Multi mode fiber, ITU-TG.651 вида влакна: 9/125 микрона (Os1), или 62,5/125 микрона (Om1), или като 50 / 125μm микрона (OM2, om3) диаметър на кабела: симплекс: 0,9 мм, 2,0 мм, 3.0 мм или индивидуално/ / duplex: 2,0 x 4,1(мм) или 2,8 x 5,7 (мм) или индивидуален

Приложение : КАБЕЛНА телевизия, оборудване за изпитване на метрото; телекомуникационни мрежи; оптична мрежа за достъп до локална мрежа (LAN); широколентова мрежа (WAN); локална инсталация; мрежа за обработка на данни; видео-и военно активно спиране на устройства.

Диаметърът На Влакното 2.0 мм
Номер На Модела 1M LC/APC-пач кабел LC/APC SM SX
Возвратная Загуба ≥60 db
Тип Елемент оптичен пач кабел
Съединител ЛК ЛК
Режим Единичен режим Симплекс
търговска марка Скважинная връзка
Цвят Жълт
Дължина 1m
Вносимая загуба ≤0,3 db
Ранг Влакна G652D
Полска Торцевая Повърхност БТР

Свързани продукти